Coronavirus

Ik heb die video hierboven ook al aangekondigd op het forum en heb hem 's nachts bekeken. Een hele goede video, echt aan te raden.

Dorothé
 
Ik had hem ook al bekeken voor hij werd verwijderd. Probeer hem nu te downloaden vanaf twitter maar dat gaat uren duren vrees ik.
 
Het schandaal omtrent HCQ word alleen maar groter!


Dr. Meryl Nass heeft een wespennest blootgelegd van door de overheid gesponsorde Hydroxychloroquine-experimenten die waren ontworpen om ernstig zieke, in het ziekenhuis opgenomen Covid-19-patiënten te doden.






Op vrijdag 19 juni ontdekte Dr. Nass een derde “nog erger” hydroxychloroquine-experiment. REMAP richt zich op patiënten die beademd zijn of in shock zijn – d.w.z. bijna dood. Dergelijke patiënten kunnen nauwelijks toestemming geven. In plaats van te proberen hun leven te redden, worden ze gebruikt met meerdere hoge doses hydroxychloroquine en andere geneesmiddelen waarvan de combinatie gecontra-indiceerd is.

https://zelfzorgcovid19.nl/gevaren-remapcap-hcq-onderzoek-mogelijk-nog-groter-dan-solidarity-en-recovery-onderzoek/
 
Jeetje ik zag net een foto vd persconferentie van vandaag van onze minister van volksgezondheid. Wat ziet hij er ongezond en ondervoed uit? Hij heeft het uiterlijk van een veganist. Er is echt iets heel vreemds met die gast. Die ogen ook heel strak. Er klopt echt iets niet.
 
Ja, die ogen staan heel strak, ongelooflijk, enge ogen. Ik vind hem echt een griezel. Net zo'n Dracula. Dracula heeft ook een elegante stijl en de Jonge ook. Een echte koude koelbloedige kikker.

Dorothé
 
Als er meer belangstelling is voor de video met Karel van Wolferen en Sven kan ik een download link maken waarbij je die video (720p) op volle snelheid kan downloaden.

 
misschien ook interessant

https://www.cafeweltschmerz.nl/16-het-volk-staat-op-tegen-de-staat-die-haar-grondrechten-schendt-i-ab-gietelink-en-jan-brouwer/

Dorothé
 
LANGE FRANS en WILLEM ENGEL in GESPREK

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=FejHWiqzOEs&feature=emb_title

 
Maurice de Hond heeft met open mond naar die onthulling staan kijken: “Wat was ik naief,” schrijft hij: “Ik dacht dat het om de inhoud ging.”

https://www.dagelijksestandaard.nl/2020/06/maurice-de-hond-laaiend-dat-kabinet-bij-media-lobbyde-om-rivm-niet-aan-te-vallen-wat-was-ik-naief/
 
Welja het draaiboek lag natuurlijk al klaar, lees maar even wat Sjaak zegt vh GGD;

https://www.ad.nl/binnenland/live-corona-milder-dan-gedacht-inenten-kan-razendsnel~a46cbb21/
 
Tpit4z635rtdt7ik6bi9otwj6vi0wvio2.jpg


Mike
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.565
Berichten
562.794
Leden
8.670
Nieuwste lid
bluepillexpress
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan