Spanje


Niet waar.

Ten eerste is ze geen minister meer, maar zetelt in het parlement voor uiterst linkse Podemos.

Ze heeft eergisteren inderdaad wel gevraagd aan het ministerie om die ploeg en hun ´supporters´ te weigeren, maar de regering is hier niet op ingegaan, en heeft dit onmiddelijk geweigerd.

En gisteren is de wedstrijd gewoon doorgegaan.

Ze hadden er echter geen probleem toen diezelfden naar Barcelona en Baskenland zijn gegaan. Hier regeren dan ook ´linkse´ partijen en niet ´rechts´ zoals in Madrid.
 
Ze was destijds trouwens de minister die een wet heeft ontworpen en die goedgekeurd werd dat sex met dieren geoorloofd is zolang als het dier er geen letsel aan over houdt.
 


Victor de Aldama nam de elite van de CIA en FBI vorig jaar mee op een jachttrip naar Spanje.

Een klein greepje uit Aldama's prestaties :

1/ Aldama bewijst dat hij 8 miljoen euro ontving van Correos zonder dat hij een contract had: Een deel van dit geld, volgens Aldama's bekentenis en Koldo's getuigenis, was “voor de financiering van de PSOE” via Santos Cerdán, socialist nummer 2 en rechterhand van Pedro Sánchez. Hij erkent ook geld te hebben gegeven aan Ábalos in zijn eigen kantoor.

2/ De krant El Mundo onthult berichten tussen Ángel Víctor Torres, zijn rechterhand Antonio Olivera en Koldo García met vertrouwelijke overheidsdocumenten zoals dossiers en betalingsopdrachten voor de maskers. Koldo stuurde ze rechtstreeks door naar Víctor de Aldama.

3/ Aldama bekent nog eens 4 miljoen euro aan commissies aan leden van de regering: De betalingen werden gedaan met eigendomsoverdrachten en contant geld in ruil voor overheidscontracten, en handgeschreven documenten worden verstrekt voor het relevante handschriftbewijs; “het is Koldo's handschrift in opdracht van Ábalos”. De prijzen van de ex-minister komen overeen met de contracten.

4/ De UCO arresteert Carmen Pano, de zakenvrouw die beweert €90.000 aan steekpenningen te hebben overhandigd op het hoofdkantoor van de PSOE in opdracht van Víctor de Aldama.

5/ De vice-president van de regering die rechtstreeks betrokken is bij het complot van Koldo:
María Jesús Montero is betrokken bij de verklaring van slechts enkele minuten geleden door De Aldama in het Hooggerechtshof toen hij bevestigde dat zijn stafchef, Carlos Moreno, een appartement eiste in ruil voor politieke gunsten van Maria Jesús Montero:
 
👆
Dit is de titel van een artikel dat is gepubliceerd in THE AMERICAN SPECTATOR, een Amerikaanse media-editie van 🇺🇸 in WASHINGTON, waarin PEDRO SÁNCHEZ wordt afgeschilderd als een totalitaire leider die “de democratie onder onze neus vandaan steelt, voor de onmacht van de oppositie en de passiviteit van de internationale gemeenschap”.

- De column - die is uitgegroeid tot een van de meest gelezen artikelen in de Amerikaanse krant - belicht eerst het electorale falen van de huidige zittende president en hekelt de manoeuvres van SÁNCHEZ “om alle extreem-linkse parlementsleden, de voormalige ETA-terroristen en alle regionale nationalisten samen te brengen om de investituur van rechts met hun stem te voorkomen”.

- De journalist benadrukt dat “SÁNCHEZ de hele natie heeft uitverkocht aan de grillen van degenen die in 2017 een staatsgreep tegen SPANJE pleegden, door amnestie aan te kondigen, zelfs voor degenen die betrokken waren bij terrorisme, door gratie te verlenen voor de Catalaanse schuld (die nu door alle Spanjaarden zal worden betaald), door het begrip ‘lawfare’ in de overeenkomst op te nemen zodat politici nu rechters kunnen vervolgen die in 2017 de grondwettelijke wettigheid verdedigden, en door zich vast te leggen op het houden van een illegaal en ongrondwettelijk referendum over onafhankelijkheid”.

- Het artikel waarschuwt de Amerikanen ook dat “Spanje zojuist heeft opgehouden een rechtsstaat te zijn en op het punt staat over te gaan naar een extreemlinkse dictatuur met een ondraaglijke Venezolaanse geur”.

- Na te hebben gewezen op de banden van Sánchez' regeringspartners met Hamas-terroristen, de inmenging van de politieke vleugel van de ETA in de uitvoerende macht en de concessies van de socialisten aan de Catalaanse coupplegers in 2017, benadrukt THE AMERICAN SPECTATOR dat de meerderheid van de Spanjaarden tegen de pacten van de president is “omdat ze een einde maken aan de gelijkheid voor de wet (misdaden worden vergeven als je een Catalaanse pro-onafhankelijkheidsaanhanger bent) en de hele natie ruïneren”.

- In het artikel wordt SÁNCHEZ vergeleken met dictators als CHÁVEZ of MADURO en wordt beweerd dat de socialistische leider “maanden geleden zijn eigen staatsgreep heeft voorbereid door aan het hoofd van de rechtbank - in verwijzing naar CÁNDIDO CONDE-PUMPIDO - een socialistische militant te plaatsen die zijn volste vertrouwen heeft om alle rotzooi te bekrachtigen die de regering in de vorm van een wet gooit”.

- Tot slot betreurt de journalist dat, ondanks het feit dat miljoenen Spanjaarden de afgelopen dagen de straat op zijn gegaan om te protesteren, “deze grote natie in handen is van een socialistische dictator die - dat moet worden toegegeven - te dom is om zich te laten winnen”.
 
LAATSTE NIEUWS.
De Senaat stuurt een document met rekeningen van ministers in belastingparadijzen naar het Hooggerechtshof:

De meeste van deze rekeningen bevinden zich in de Dominicaanse Republiek.

Onder de betrokkenen:

-María Jesús Montero
- Santos Cerdán
- Ángel Víctor Torres
- Patxi López
- Luis Planas
- Óscar López
 
De nieuwe leiding van de politieke partij EH BILDU heeft 7 veroordeelden voor terrorisme en 4 ex-gevangenen voor het behoren tot de ETA: onder de misdaden, moord, ontvoering van zakenlieden of explosieven.
 
Ten minste één dode, gewonde en één persoon bekneld bij de instorting van een garage in Benetússer getroffen door de DANA:

Buren riepen al maanden om hulp voor de trap van het pand en beweerden dat deze “elk moment kon instorten”.
 
Besluiten van de Raad van Ministers - 14/01/25:

1. Uitgeven van 5 miljoen euro voor het legen van het Tajo stuwmeer: Er is geen wetenschappelijk rapport bijgevoegd om dit te rechtvaardigen.

2. Uitgaven van bijna 3 miljoen euro voor een ziekenhuis in Tanger: Er is bijgevoegd dat dit “noodwerken” zijn, hoewel niet wordt uitgelegd wat we aan het repareren zijn in Marokko, noch waarom het bedrijf dat het contract heeft binnengehaald zich alleen bezighoudt met schietbanen en niet met het herstel van ziekenhuizen.

3. 5 miljoen euro uitgeven voor een “infrastructuur” voor de politie waarvan niet de minste details worden gegeven.

4. Vier nieuwe zelfgekozen benoemingen: Miljonairsalarissen voor nog een secretaris-generaal voor de EU, nog een directeur-generaal, nog een secretaris-generaal en een nieuwe voorzitter bij RENFE.

Samenvatting: 13 miljoen euro plus 4 nieuwe werknemers die worden ingezet om het milieu naar de kloten te helpen, vriendjes te paaien en de Marokkanen de hervorming van een ziekenhuis te geven terwijl de Valencianen van de DANA elke dag blijven verdrinken in SHIT.
 
Het Hooggerechtshof wijst met een beschuldigende vinger naar Pedro Sánchez: In de aanklacht van de procureur-generaal staat dat het misdrijf van openbaarmaking in het presidentschap is verzonnen en wordt de mogelijke getuigenis van de regeringsvoorzitter voorbereid. De regering reageert dat ze “intimidatie” ziet in de acties van de rechter.
 
De directrice van het conservatorium van de broer van Pedro Sánchez bekent dat ze hem al 4 jaar niet heeft gezien: ze beweert dat ze hem niet meer heeft ontmoet “sinds voor de corona” en verzekert de rechter dat “ik geen idee heb wat het is of waar het Office of Performing Arts” is dat David Sánchez zou hebben geleid.
 
De overheid gaf 3,1 miljard euro uit aan series, films en videogames: Dit is het rapport over Europese fondsen en overheidsuitgaven in ons land.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.563
Berichten
562.049
Leden
8.670
Nieuwste lid
bluepillexpress
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan