VK

Het blijkt dat niet alleen in de Verenigde Staten 13% van de zwarte bevolking 50% van de misdaadcultuur vertegenwoordigt. In Londen – ondanks dat mensen van Afrikaanse voorouders slechts 13.3% van de stads-demografie uitmaken – vertegenwoordigen de zwarten bijna 50% van de moordverdachten.



https://fenixx.org/2019/05/10/ondanks-dat-deze-etnische-groep-13-van-de-bevolking-van-londen-vertegenwoordigt-begaat-het-50-van-de-moorden-in-de-stad/

Mike
 
BBC-propaganda over de volkomen fictieve 'opkomst van extreem rechts' in Europe:



Uiteraard gebracht door een VROUW. Vrouwen en realiteitszin, het blijft lastig.

Mike
 
Op 26 mei wordt het volgende EU-Parlement gekozen. Nigel Farage, van oudsher een tegenstander van de EU, heeft in Groot-Brittannië een partij opgericht die nu de leiding in de peilingen heeft. Als het resultaat bewaarheid wordt, zal een Britse anti-EU-partij het parlement binnenkomen.



https://fenixx.org/2019/05/10/sensatie-in-groot-brittannie-nigel-farages-anti-eu-partij-leidt-de-peilingen/

https://www.geenstijl.nl/5147612/farage-s-brexit-party-ruim-aan-kop-in-peilingen-tory-insta-meisjes-springen-aan-boord/



Mike
 
LANGUAGE. Zo praten EU-laven over Theresa May

Nieuwe vlieg-op-de-muur-docu door BBC Four, waarin we leren hoe het Brexit-proces verloopt vanaf de EU-zijde.



https://www.geenstijl.nl/5147596/language-zo-praten-eu-laven-over-theresa-may/

Mike
 
https://fenixx.org/2019/05/12/brexit-partij-van-farage-in-laatste-peiling-nu-groter-dan-tories-en-labour-samen/

https://www.dagelijksestandaard.nl/2019/05/peiling-nigel-farages-the-brexit-party-sloopt-conservatieven-van-theresa-may/

Mike
 
Een 2de Brexit referendum? Volkomen Kansloos!

Brexit-partij groter dan Labour en Tories tezamen – een schok in de EU-verkiezingen poll

Met deze krantenkop is eigenlijk het gehele verhaal wel verteld. De Brexit tegenstanders hebben / hadden de hoop om te komen tot een tweede referendum, alsof het eerste referendum gehouden was voor mensen die niet wisten waarop ze stemden! Nu, inmiddels wakker geworden, de mensen die niet kwamen opdagen spijt hadden omdat ze dachten dat het toch een gelopen race was, moet er maar een nieuw referendum komen. In de EU polls staat echter al te lezen wat de uitslag van dat referendum zou gaan worden.

De Britten Willen Uit de EU

https://gedachtenvoer.nl/2019/05/13/een-2de-brexit-referendum-volkomen-kansloos/
 
Let op alle reguliere media-berichtgeving in Engeland over Farage en zijn Brexit Party. Ze zeggen allemaal hetzelfde:

- Farage en zijn partij zijn een 'one issue party' - Brexit en verder niets, daar heb je op de lange termijn niets aan.

- Farage wordt gesteund door grote geldschieters, die hij angstvallig verborgen houdt. De media is nooit geinteresseerd in de sponsors achter reguliere partijen, maar legt de loep wel volledig op Farage en zijn partij.

Hier een 'hit piece' van Channel 4:



En allemaal tegenlijk met nog maar een week te gaan voor de EU-verkiezingen. Ze zijn schijtebang voor Farage. Hij bracht Brexit en gaat het nu leveren!

Mike
 
VVD, stop met liegen over Brexit! Verenigd Koninkrijk doet het uitstekend



https://www.dagelijksestandaard.nl/2019/05/vvd-stop-met-liegen-over-brexit-verenigd-koninkrijk-doet-het-uitstekend/

Mike
 
Sir Bernard Ingham heeft Groot-Brittannië gewaarschuwd om niet nog eens £ 12 miljard in de corrupte “maffia-riool” van de Europese Unie te gooien. – De Europese Unie is corrupt, nutteloos en vol fraude, zegt Sir Bernard Ingham.



https://fenixx.org/2019/05/18/sir-bernard-ingham-de-eu-is-corrupt-nutteloos-en-vol-bedrog/

Mike
 
Moslim'demnstranten' mogen ongestraft Tommy Robinson-aanhangers proberen te stenigen, waaronder vrouwen en kinderen!

https://fenixx.org/2019/05/19/het-blijft-spannend-of-de-totale-oorlog-eerder-uitbreekt-in-engeland-dan-in-frankrijk/

Mike
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.575
Berichten
568.763
Leden
8.677
Nieuwste lid
Spell66
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan