Gele hesjes

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Guest
  • Startdatum Startdatum
De gilets jaunes (gele vestjes) zijn niet te stoppen en veroveren ‘de wereld’.

De gilets jaunes (gele vesten) beweging laat het Franse establishment rammelen. Sinds een aantal maanden trekken menigten van tienduizenden tot honderdduizenden elk weekend de straten over in heel Frankrijk. Ze hebben enorm veel succes gehad, grote concessies ontleend aan de overheid. Ze blijven marcheren.

Technisch gezien presteert ons geglobaliseerde economische model goed. Het produceert veel rijkdom. Maar het heeft de meerderheid van de bevolking niet nodig om te functioneren. Het heeft geen echte behoefte aan de handarbeiders, arbeiders en zelfs eigenaren van kleine bedrijven buiten de grote steden. Parijs creëert genoeg welvaart voor heel Frankrijk en Londen doet hetzelfde in Groot-Brittannië. Maar je kunt hier geen samenleving omheen bouwen. De gilets jaunes is een opstand van de werkende klassen die op deze plaatsen wonen.

De Jilet Jaunes de beweging is nu wereldwijd gegaan

http://gedachtenvoer.nl/de-gilets-jaunes-gele-vestjes-zijn-niet-te-stoppen/
 
Week 11: ‘Gele hesjes’ ontsporen en wandelen bijna tegen aanstormende trein aan!



https://www.dagelijksestandaard.nl/2019/01/week-11-gele-hesjes-ontsporen-en-wandelen-bijna-tegen-aanstormende-trein-aan/

Het blijven Domme Dwze Sukkels die dit soort artikelen produceren, maar de hesjes moeten natuurlijk niet doen alsof ze levensmoe zijn...

Mike
 
Iemand Het Nieuwsblad online gezien ?

Leider gele hesjes Frankrijk mogelijk oog kwijt.

Nu, foto op eerste pagina : Rechteroog afgedekt, linkeroog normaal
Open het artikel en foto van hem in ziekenhuisbed met linkeroog afgedekt, rechteroog normaal ?

Zie ik iets over het hoofd ?
 
Kan een spiegelbeeld zijn door het nemen van de foto. Ik weet niet of je een iPhone hebt. Maar wanneer je met je camera een selfie maakt van jezelf is dit beeld gespiegeld. Probeer zelf maar een foto met een hand op je linkeroog. Op de foto zie je dat je hand op je rechteroog bedekt.
 
Wel niet met mijn telefoon.

Ok, op het beeld is het nu langs de rechterkant wegens frontaal aanzicht maar het blijft wel degelijk mijn linkeroog.

Zoek even naar Het Nieuwsblad online. Het is wel degelijk zijn ander oog.
 
Wat voor tel heb je? Of het is ontspiegeld in je instellingen. Maar op mijn iPhone wanneer je selfie neemt en het beeld zo van jezelf op je display zichtbaar is dan is het gespiegeld. Ik heb het wel specifiek over iPhone. Bij andere telefoons weet ik dat niet.


https://computertotaal.nl/artikelen/apple/hoe-ontflip-je-je-selfies-op-je-iphone-2
 
Oké, hier 3 foto’s.
Dat word een leuk raadsel.
Maar als ik kijk idd naar de wond bij zijn rechteroog is deze op de foto zichtbaar. Eerst met verband op de ene foto en andere niet. Hier staat ook een filmpje bij.


https://m.hln.be/nieuws/buitenland/video-kopstuk-franse-gele-hesjes-geraakt-door-rubberkogel-van-politie-ik-ga-mijn-oog-verliezen~a27071f1/
 
Vond nog een foto zonder verband. Het is wel zijn rechteroog die duidelijk gewond is. Dus waarom dat linkeroog dan afgedekt is is mij ook een raadsel.

http://www.standaard.be/cnt/dmf20190127_04133946
 
JVG

De enige logische verklaring die ik nog kan bedenken is dat als hij zijn oog kwijt is deze om een reden niet met verband afgedekt hoeft te worden. De reden dat zijn andere oog wel met verband is afgedekt is wellicht om te voorkomen dat dat oog ineens teveel moet werken. Weet het ook niet maar zou kunnen. Wel vind ik het vreemd dat op die foto dat oog niet meer zo gezwollen is.
 
https://www.andereuropa.org/oproep-van-de-eerste-assemblee-der-assemblees-van-de-gele-hesjes/

Tim
 
GILETS JAUNES: gerichte politie aanvallen om met zwaar geweld de protesten te onderdrukken! | GJ. Kruitvat stond al 5 jaar op springen

In 2013 maakte een afgevaardigde van het Franse departement Pyrénées Atlantique, Jean Lassalle, 8 maanden lang een wandeling door Frankrijk. Hij legde 5000 km te voet af en sprak met de ‘vergeten’ Fransen. Lassalle meldde dat de blijvende indruk van zijn ervaring was dat de meesten van degenen die hij tegenkwam een ​​verlangen hadden om “een omezwaai te maken, dat ze er genoeg van hadden op vele niveaus”.

Volgens Flichy was het enige probleem met het baanbrekende rapport van Lassalle dat hij de naderende uitbarsting van dissidentie voorspelde “het is tien minuten voor middernacht”, schreef Lassalle. Er gebeurde niets zoals voorspeld in 2015 en het 196-paginarapport werd verzonden naar de archieven, de voorzichtige inhoud ervan werd vergeten toen Frankrijk zichzelf begroef in een buitenlands interventie-moeras in Syrië, Jemen en Mali en de opkomende storm thuis negeerde.

In 2014 schreef Christophe Guilluy, een geograaf, een boek met de titel “La France Peripherique” dat de demografie van de grote Franse steden onderzocht en de problemen van rijke, weelderige stadscentra benadrukte in vergelijking met de gemarginaliseerde en arme voorsteden waar 60% van de “vergeten” “Bevolking woonde. Guilluy concludeerde dat veel van deze gemeenschappen uiteindelijk zouden stemmen voor meer rechtse of nationalistische politieke partijen op zoek naar een tegengif voor hun verslechterende levensomstandigheden.

Guilluy’s werk is bijzonder relevant wanneer we bedenken dat de overeenkomst met de aanleiding voor de GJ’s, de verhoging van de brandstofprijzen was door de regering van president Macron. Hoewel dit niet de enige reden is voor de onrust die we tegenwoordig in het hele land in Frankrijk zien, is het een belangrijke factor voor 60% van een bevolking, van wie velen op het minimumloon (SMIC) leven – als die mensen 20 km reizen om elk dag te werken besteden ze 250 euro per maand, wat een kwart van de SMIC is. Het is gemakkelijk in te zien waarom deze mensen zo krachtig reageerden op een brandstofbelasting die hen het meest zou treffen.

http://gedachtenvoer.nl/gilets-jaunes-burgers-het-gerichte-politie-mikpunt-om-protesten-met-zwaar-geweld-te-onderdrukken/
 
En toen was je ineens een activist.

Je had interesse in bepaalde onderwerpen waarin jij je steeds meer verdiepte. Je stond er verbaast over dat er zoveel te vinden was over de onderwerpen die je interesseerden. Een enkel woord kon een eindeloze zoektocht opleveren die je van het ene inzicht naar het andere lieten leiden.

Op een verjaardag, een avondje uit, op je werk of gewoon ergens waar de onderwerpen die je interesseren de revue passeerden mengde jij je in de discussie. Soms wist je geen goed antwoord waardoor je zoektocht in die richting werd gestuurd om je bezorgdheid toch zeker goed onder woorden te kunnen brengen.

Je ging een enkele keer naar een demonstratie, vele malen naar lezingen, niet alleen om informatie op te doen maar zeker ook om gelijk gestemden te ontmoeten. Je werd uitgenodigd om speciale bijeenkomsten bij te wonen van een geselecteerde groep mensen. Je ging er op het internet over schrijven, en ineens was je een activist.

Zo kan ik in een notendop mijn reis wel omschrijven die van mij een activist maakte. En elke activist zal op zijn eigen manier dit activisme in de praktijk brengen maar ik kan dit hele verhaal ook in een enkel zin verwoorden.

http://gedachtenvoer.nl/en-toen-was-je-ineens-een-activist/
 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=147&v=0LmmkyqzaCQ

Willen jullie ook eens je licht laten schijnen over deze video

Er wordt beweerd dat de Gilets Jaunes beweging opgezet is om een revolutie wereldwijd te ontketenen om de "one government" te creëren. De gele vestjes zouden de bevolking niet vertegenwoordigen. Dat komt echter TOTAAL niet overeen met het uitgebreide stuk dat ik vorige week heb geplaatst.

http://gedachtenvoer.nl/gilets-jaunes-burgers-het-gerichte-politie-mikpunt-om-protesten-met-zwaar-geweld-te-onderdrukken/

 
Gilets Jaunes verslag van ACTE XII, live gevolgd op de voet, als het nieuws gebeurd

In de bovenstaande video wordt beweerd dat de Gilets Jaunes beweging opgezet is om een revolutie wereldwijd te ontketenen om zo de “one government” te creëren. De gele vestjes zouden de bevolking niet vertegenwoordigen. Dat komt echter TOTAAL niet overeen met het uitgebreide stuk dat ik vorige week heb geplaatst. Bovendien gaat deze video totaal voorbij aan de Q Anon beweging. Zelfs al zou het zo zijn wat men in de video beweerd gaan dit plan toch stranden. Zondag zullen we daar weer verslag van doen op dotcom.radio. Luister en laat je niet (meer) in de luren leggen. DE NWO IS AAN HET VERLIEZEN, BIG WAY

http://gedachtenvoer.nl/gilets-jaunes-verslag-van-acte-xii-live-gevolgd-op-de-voet-als-het-nieuws-gebeurd/
 
https://tpo.nl/2019/02/02/800-gele-hesjes-bij-internationale-demonstratie-maastricht/

https://www.dagelijksestandaard.nl/2019/02/honderden-bij-anti-eu-protest-van-gele-hesjes-in-maastricht/

Mike
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.559
Berichten
559.536
Leden
8.669
Nieuwste lid
Joopdepiep
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan