Nederlandse politiek

https://tpo.nl/2019/07/21/topman-klm-gematigde-groei-schiphol-noodzakelijk-om-te-kunnen-verduurzamen/



'Alleen dan kunnen we blijven concurreren, relevant blijven en de hele sector helpen bij het verduurzamen'

Mike
 
https://www.geenstijl.nl/5148672/huizen-nog-steeds-pleuris-duur/

Maar 'asielzoekers' ontbreekt het aan niets. ?

Mike
 
Geert Wilders-oversteekpaden in Pakistan:

https://www.dagelijksestandaard.nl/2019/07/kijk-dan-bizarre-pakistanen-vertrappen-en-overrijden-geert-wilders-massaal/



Mike
 




Maar dankzij 'klokkenluider' Carel Boers zullen oprechte politiemensen de kaken stijf op elkaar houden om toch maar vooral niet beticht te worden van 'racisme'. Zie je nou hoezeer je de plank mis sloeg, Binc?

Mike
 
PVV meisje duikt onder wegens bedreigingen.
Te zot die haat en bedreigingen van links.

?s=19

Jan Roos zegt het goed:
?s=19
 
Twitter fuckt weer eens met dit filmpje door het te laten verspringen, niet de eerste keer dat ik dit meemaak. De boodschap van deze vrouw is echter helder.

Mijn reactie:

Goed dat er nu vrouwvolk is dat zich openlijk pro-rechts durft te verklaren. Maar het blijven wel vrouwen. Vrouwen zijn allemaal nogal linksig en je ziet dit terug in haar progressief-rechtse verdediging van de LGBTI-gemeenschap en die fucking regenboogvlag waar we helemaal mee doodgegooid worden. Meisjes en vrouwen moeten bezig zijn met het nageslacht, zo krijg je NL weer terug. De LGBTI-gemeenschap is niet vruchtbaar en hen pamperen leidt tot alleen maar meer verdorvenheid en verval. Het wachten is nu op FvD-meisjes en vrouwen, misschien dat zij het beter snappen.

Waarom de kiezer zich afkeert van Wilders? Dit is geen 'dolksteek in de rug', dat is een emotioneel argument. Wilders voert niet goed campagne, dat is het probleem. Als dat lastig is vanwege zijn extreme beveiliging zal hij mensen als Bosma of Agema meer naar voren moeten schuiven. De PVV is ook geen ledenpartij en daardoor voelt de kiezer zich niet betrokken bij deze partij. Ze hebben dit aan zichzelf te danken.

Mike
 
Het was een prachtig weekend voor menigeen, maar niet voor PVV-aanhangster Els. Zij maakte een video ter ere van Geert Wilders, en werd daarvoor bijkans online gelyncht. Nu moet ze onderduiken, mede dankzij de hetze die op poten werd gezet door voormalig NOS-hoofdredacteur Hans Laroes. Maar wie is het echte slachtoffer volgens Hans? Hans zelf, natuurlijk!



https://www.dagelijksestandaard.nl/2019/07/bah-mediakartellist-hans-laroes-ex-nos-pest-pvv-meisje-van-twitter-maar-vindt-zichzelf-nu-het-slachtoffer/

Mike
 
Zomervragen! Omtzigt wil naad van kinderopvangtoeslagkous Menno Snel



https://www.geenstijl.nl/5148685/zomervragen-omtzigt-wil-naad-van-kinderopvangtoeslagkous-menno-snel/

Mike
 
Vrouwen zijn allemaal nogal linksig en je ziet dit terug in haar progressief-rechtse verdediging van de LGBTI-gemeenschap en die fucking regenboogvlag waar we helemaal mee doodgegooid worden.

Eens.

 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.566
Berichten
563.795
Leden
8.671
Nieuwste lid
Caliber
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan