QAnon

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Tibo
  • Startdatum Startdatum
Een bijzonder interessante video van And We Know:


#SerialBrain2 - Winning: Trump now controls the chemtrails! (Pt.2)





Tim
 
NWO onthullingen Deel 4: Gezondheidszorg inperken, onderzoek fraude & nieuwe ziektes creëren.

UITSCHAKELING VAN PRIVATE ARTSEN
NIEUWE MOEILIJK TE DIAGNOSEREN EN ONZICHTBARE ZIEKTEN
HET ONDERDRUKKEN VAN KANKERGENEZING ALS MIDDEL VAN BEVOLKINGEN BEHEERSING
HARTAANVALLEN VEROORZAKEN ALS EEN VORM VAN MOORD

https://gedachtenvoer.nl/2019/07/15/nwo-onthullingen-deel-4/
 
Een bijzonder interessante video van And We Know:

#SerialBrain2 – Winning: Trump now controls the chemtrails! (Pt.2)


Ik heb me er doorheen geworsteld en als ik het goed begrijp hebben de White Hats de aanvoer en vlieghavens voor de chemtrails in handen en wat we nu in de lucht zien zijn stoffen om de lucht op te schonen en de mensheid te helen (23.07 min.). Deze stoffen zijn het tegenovergestelde van wat gif is voor ons en juist gif voor de Cabal (For those who on oure planet illagaly -> The Nephilims)

"Chemtrails are to replacing us" (21.37) ..wordt daar mee bedoeld dat we in een lage energie (zouden) worden gebracht om de Cabal te dienen??
 
Je zet me ertoe aan om deze video ook te gaan bekijken, johnny. Ik sla over het algemeen die van AWK over, omdat ik mijn vraagtekens zet bij veel van de decodes van SB2. Dit klinkt echter zeer interessant, ik kom er snel op terug!

Mike
 
https://tpo.nl/2019/07/15/handelsoorlog-met-vs-raakt-china-economische-groei-valt-terug-tot-niveau-jaren-negentig/

Mike
 
Ik ga Bernie van Truth and Art TV hier niet meer plaatsen. Wie hem wil blijven volgen zal dit buiten dit forum zelf moeten doen. De reden is dat ik keuzes moet maken gezien de veelheid en snelheid van info die op ons afkomt. Bernie is een ex-commando en zijn mentaliteit is die van een typische soldaat, een niet al te snuggere, kritiekloze volger van Israel met waardeloze decodes van de Q-posts en verborgen boodschappen in de tweets van Trump.

Toen Q verwees naar het opstappen van Robert Hannigan, voormalig hoofd van GCHQ (de Britse NSA), direct na de beediging van Trump op 21 januari 2017, met de opmerking 'a name to remember' dacht Bernie dat Hannigan een patriot was. Recentelijk kwam hij met een oud filmpje van RBG en liet zich ringeloren door de MSM dat dit filmpje van recente datum was, om hier in de volgende video gedwongen pp terg te komen. Toen Trump recentelijk tweette dat het hoogtepunt van zijn recente bezoek aan Engeland de queen is dacht Bernie dat ook zij deugt. Daarnaast maakt Bernie verschrikkelijke muziek waaruit blijkt dat hij een talentloze gitarist, zanger en componist is.

Ik plaatste zijn video's vooral om een overzicht te krijgen van diverse headlines afkomstig van Gateway Pundit en Breitbart, zo hoefde ik die artikelen niet ook nog te lezen. Ik ga verder met IPOT, SpaceShot76, RedPill78 en JIT en af en toe wat anderen als ze interessante video's hebben!

Mike
 
Suuuuuuuuuuuure:



Uit de nieuwe memo die gisteravond laat is gelekt bleek dat Trump alleen de Iran-deal opzegde om de voormalig president Obama te pesten en zijn vorige beleid te dwarsbomen. Darroch spreekt hierdoor van “diplomatiek vandalisme”.



https://www.dagelijksestandaard.nl/2019/07/nieuwe-lek-trump-pest-obama-met-opzeggen-iran-deal/

Mike
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.558
Berichten
559.062
Leden
8.669
Nieuwste lid
Joopdepiep
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan