Rechtspraak

Neuroloog Jan Bonte is veroordeeld tot een taakstraf van 40 uur waarvan 20 voorwaardelijk en het betalen van een schadevergoeding van 3000 euro. Door voormalig D66-Kamerlid Sidney Smeets op X een pedofiel te noemen, heeft hij zich volgens de rechter schuldig gemaakt aan smaad, schrijft de Stentor.
Vorige keer Pepijn van Houwelingen. Vandaag Jan Bonte. Donderdag Raisa Blommestijn. Volgende keer kunt u aan de beurt zijn, waarschuwt mediadirecteur van Ongehoord Nederland Peter Vlemmix.
 

Hoorzitting avondklok geeft ontluisterend inkijkje: ‘Zo gaat Woo frustreren in z’n werk’​

Dinsdag vond een hoorzitting plaats op het ministerie van Justitie en Veiligheid over het Woo-verzoek van BVNL rond het spoedappèl van de overheid over het afschaffen van de avondklok.

De partij van Wybren van Haga kreeg een interessant inkijkje in de manier waarop informatieverzoeken (niet) worden behandeld.

BVNL ontving slechts 10 pdf’s met communicatie, terwijl het ministerie eerder aangaf dat er vele duizenden documenten vielen onder de reikwijdte van het Woo-verzoek. Daarom ging de partij in bezwaar en daar ging de hoorzitting over.
 
Ik heb een juridische vraag voor jullie.
Stel, je vraagt een toevoeging aan bij de gemeente voor een advocaat voor 2 zaken. En je betaalt haar 1 toevoeging, voor zaak nr 1 die zij doet (in dit geval ben ik niet tevreden over de gang van zaken maar goed ze heeft er tijd aan besteed).

De tweede toevoeging heb ik haar niet betaald. Zij heeft 10 minuten in de stukken gekeken. Dat houdt dan toch in dat zij zaak nr. 2 niet heeft gedaan, en dus ook niet betaald heeft gekregen van de gemeente?

Dan zou ik dus die tweede toevoeging toch aan een andere advocaat kunnen betalen, indien die de zaak wel wil doen? Hopelijk zijn er mensen die hier verstand van hebben.

Ik belde net het juridisch loket op; zij hebben een nieuw telefoonnummer, krijg ik zo'n buitenlands vrouwtje a/d telefoon die er echt helemaal niets van weet.. wat een ellende.. ik word teruggebeld!
 
En zo werkt het blijkbaar tegenwoordig.

Ontucht met een 12-jarig meisje? Ach, 30 uur taakstrafje...

Seksafspraakjes met minderjarige jongetjes? Ach, vrijspraakje...

Oproepen tot moord op 'Zwarte Piet'? Ach, woordkunstenaar!

Dader van drie moorden al eerder in handen? Ach, hij was zo zielig, want zwart en geen hobbelpaard gehad in zijn jeugd...

Het gaat maar door, de ene na de ander blunder bij het O.M.

Maar niet als de dader blank is!

Opkomen voor je recht? Ach, ga jij maar even twee weken zitten!

Zaken delen online die niet in het narratief passen? Meteen 3 rechercheurs dreigend aan je deur!

De waarheid spreken over een viezerik? Rechtzaakje smaad en laster aan je broek!

Als je blank bent, dan blundert het O.M ineens niet, dan is er ineens plaats genoeg in elke gevangenis en gaan alle deuren voor je dicht!

Klassenjustitie noemen we dit. Links schreeuwt het hardst dat rechtse mensen racisten zijn en anderen discrimineren.

De enigen die echt gediscrimineerd worden, zijn die blanke Nederlanders, die soms ook donker zijn maar wel hetzelfde behandeld worden omdat ze niet in het linkse narratief passen.

I shit you not!
 
ben er achter gekomen dat de advocatenwereld ook gewoon 1 grote corrupte zooi is.
Ik heb schade opgelopen door diverse behandelingen.
Maar dit is volgens de advocaat niet te bewijzen. En het kost me handen vol geld wat ik niet wil.
En waarom zijn de medische adviseurs die ze in de arm hebben genomen allemaal uit het reguliere circuit? En niet alternatief? Dat maakt het dus te eenzijdig en niet helpend voor mij.
 
ben er achter gekomen dat de advocatenwereld ook gewoon 1 grote corrupte zooi is.
Ik heb schade opgelopen door diverse behandelingen.
Maar dit is volgens de advocaat niet te bewijzen. En het kost me handen vol geld wat ik niet wil.
En waarom zijn de medische adviseurs die ze in de arm hebben genomen allemaal uit het reguliere circuit? En niet alternatief? Dat maakt het dus te eenzijdig en niet helpend voor mij.

Is het te bewijzen ? Wat zijn je bewijzen ?
 
Volgens mr. Barend van Thiel- schrijver van De Vierde Tirannie- is Nederland geen rechtstaat. Een constitutioneel hof ontbreekt dat wetten aan de grondwet toetst. Wie wist dat 'onze' Grondwet zichzelf ongeldig maakt door artikel 120? En door de artikelen 93/94 die nationale wetgeving ondergeschikt maken aan internationale instituties en hun verdragen? En dat Kamerleden massaal artikel 69 negeren, door informatieplicht van de regering na te laten? Tegenspraak van rechtsgeleerden op zijn verhaal is zeer welkom!
 

Verrassende wending in spraakmakende zaak tegen Rutte, publicatieverbod opgelegd: ‘Bewuste aanval’​

Juridisch adviseur Karim Aachboun laat weten dat hij de komende dagen niets over Rutte mag plaatsen omdat dat door de rechtbank is verboden. Dat heeft te maken met een rectificatie die hij moet gaan plaatsen.

“De timing hiervan beschouw ik als een bewuste aanval op mijn vrijheid van meningsuiting,” schreef hij vrijdag op sociale media.

“Enige wat ik nu hierover mag zeggen: er zijn krachten actief die mijn geloofwaardigheid willen beschadigen,” voegde hij toe.

 
anochtend vonden in de rechtbank Haarlem 2 zittingen plaats rondom 4 WOO-verzoeken die door Wybren van Haga zijn aangespannen tegen de overheid. Het betrof een zitting over een WOO-verzoek rondom de Avondklok en 3 andere WOO-verzoeken rondom de OMT-tapes. In deel 1 staat de Avondklok zitting centraal die we voor- en nabeschouwden met Willem Engel en Vala van de Boomen (beleidsmedewerker BVNL).
De rechter gaf aan rond 20 maart een uitspraak te kunnen doen, al zal de uitspraak van de 2de zitting langer op zich laten wachten, want er gebeurde iets heel bijzonders op het einde. De rechter vroeg om een interne beraadslaging met de andere twee rechters en schorste de zitting voor korte duur. Bij terugkomst gaf hij aan, dat de overheid alle 29 bestaande OMT-tapes aan de rechtsbank zal moeten overhandigen binnen 3 weken. Hiermee is volgens Van Haga een grote mijlpaal gezet en hoopt hij uiteindelijk op totale vrijgave van de inhoud.
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.563
Berichten
562.170
Leden
8.670
Nieuwste lid
bluepillexpress
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan