Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Ik heb alleen het begin gezien. Toen ze die vrouw op haar rug gingen stompen was het me meer dan duidelijk genoeg. Wat een vuil tuig, niet alleen de stomper, maar ook zijn collegae die hem niet weerhouden zijn schuldig, daar hoeft geen rechter aan te pas te komen.
Het ziet er inderdaad raar uit, de foto is niet echt scherp, maar met de vorm van die hand is wel meer aan de hand. Vergroot dat stukje van de foto maar eens.
Deze beelden gaan momenteel over Fuck Facebook. Zo word Robert Kennedy dus gezien als aanhanger van de heersende macht.
Wat enorm vergezocht dit. Iedereen die regelmatig voor een groot publiek staat is wel 1 of meerdere keren te zien met zijn/haar armen omhoog. Dit is idd echt weer zo'n FUCK FACEBOOK-verhaal. Next!
Hier een andere demo in Berlijn, niet vanwege corona, maar vrijheid van politieke gevangenen. Hier loopt de politie rustig achteraan. Niemand houdt de 1,5 meter in acht, maar het schijnt niets uit te maken.
Hier nog een video over de 'bestorming' van de Reichtstag, gewone demonstranten die genept zijn door provocateurs die schreeuwden dat Trump zich in de ambassade bevond om het vredesverdrag te ondertekenen: