BioClandestine


1741062962720.png
De WSJ meldt dat de regering van Trump is gestopt met het financieren van nieuwe wapenverkopen aan Oekraïne en overweegt wapenleveringen uit Amerikaanse voorraden te bevriezen.

Trump begint Zelensky onder druk te zetten.

Zelensky gaat akkoord met de vredesovereenkomst, of hij vecht tegen Poetin zonder geld, munitie, wapens, uitrusting, soldaten, etc.

Zelensky zal geen andere keuze hebben dan zich over te geven. Op de een of andere manier.

Dorothé
 

1741063022641.png
🔥Daar gaan we!🔥

Hoofd van FBI New York Office, James Dennehy, gedwongen af te treden (ontslagen).

Dit is hetzelfde New York Office dat Epstein-dossiers achterhield voor AG Bondi.

Dit is dezelfde man die de FBI vertelde om "diep te graven" nadat Trump details wilde over wie J6ers onderzocht.

Het lijkt erop dat Kash en Bondi de Deep State-ratten identificeren die hen in de weg staan.

Met andere woorden, Kash en Bondi pakken de situatie aan en iedereen moet geduld hebben. De Deep State vecht terug, maar de wielen draaien.

Dorothé
 

1741063080749.png
Trump stopt ALLE hulp aan Oekraïne totdat Zelensky “een oprechte toewijding aan vrede kan tonen”, aldus Bloomberg.

Ze citeren een anonieme Senior DoD Official, dus neem het met een korreltje zout totdat we meer concrete bevestiging krijgen, maar het lijkt er zeker op dat Trump klaar is met Zelensky!

Dorothé
 

Een andere reden waarom Zelensky deze oorlog niet kan laten eindigen, is omdat hij de ontwikkeling van biowapens van de Deep State in Oekraïne verdoezelt.

Elon heeft het papieren spoor al gevonden via USAID Project PREDICT, wat betekent dat Trump het ook weet.

Daarom beginnen de gratieverleningen van Fauci en Hunter in 2014.

Daarom beval Zelensky de vernietiging van alle bestanden die verband houden met Hunter Bidens biolabbedrijf, Metabiota.

Daarom valt de media genadeloos iedereen aan die praat over de biolabs in Oekraïne, inclusief RFK Jr. en Tulsi.

Daarom kan Zelensky zich niet overgeven.

Als deze oorlog eindigt, zijn Poetin en de Russische MIL er vast van overtuigd dat er een formeel onderzoek moet komen naar de ontwikkeling van biowapens door de VS/Oekraïens in Oekraïne. Dit zal zeker deel uitmaken van de onderhandelingen tussen Trump en Poetin. Poetin wil gerechtigheid voor Covid en hij beweert dat George Soros en zijn marionetten hierachter zitten.

Sommige van Trumps naaste adviseurs en belangrijkste kabinetsfuncties, Elon, Tulsi en RFK Jr., hebben ook het belang van deze exacte situatie benadrukt.

Velen blijven vragen wat we zullen vinden als we onderzoeken waar het geld in Oekraïne naartoe is gegaan. Uiteindelijk zullen we eindigen bij misdaden tegen de menselijkheid.

Dorothé
 

⚠️GROTE update over de Epstein-bestanden⚠️

-“Truckload” aan bestanden van SDNY werden afgeleverd bij Kash
-Kash onderzoekt waarom SDNY documenten heeft achtergehouden (Dennehy ontslagen)
-Kash’ team bekijkt momenteel de duizenden bestanden
-Bondi roept het Biden-regime op om deze bestanden achter te houden
-Bondi zegt dat het Amerikaanse volk alles gaat zien
-Bondi geeft toe dat sommige informatie zal worden geredigeerd voor NATSEC en informatie van de grand jury

Met andere woorden, Bondi en Kash hebben de situatie onder controle en iedereen moet ze gewoon hun werk laten doen.

Ik begrijp dat iedereen angstig en boos is, maar Trump en zijn benoemingen hebben bewezen dat hun bedoelingen legitiem zijn.

Het gebeurt. De bal rolt.

Dorothé
 

1741063312424.png
Al die mensen die schreeuwden om “Bondi en Kash te ontslaan”, waren misschien wat voorbarig.

Ik zeg het maar.

Dorothé
 

Ik doe nu ongeveer 8 jaar aan burgerjournalistiek.

Wanneer exact dezelfde boodschap wordt herhaald, blijkt die boodschap 100% van de tijd een leugen te zijn.

In dit stadium van het spel zou je propaganda moeten herkennen als je het ziet.

Dorothé
 

1741117633910.png
🔥Zelensky boog de knie!🔥

Nadat Trump gisteravond alle wapens en hulp aan Oekraïne had ingetrokken, is Zelensky nu klaar om aan de onderhandelingstafel te komen en bereid om de mineralendeal te ondertekenen en vrede te sluiten.

Trump zal de aankondiging naar verwachting vanavond doen in zijn toespraak tot het Congres!

Uiteraard moeten we wachten tot de details van de deal bekend zijn en tot alles officieel is ondertekend, maar het lijkt erop dat Trumps hardball-tactieken Zelensky dwongen om zich in minder dan 24 uur in te dienen.

Dorothé
 

Bekijk de tijdlijn:

-Vrijdag: Zelensky krijgt een driftbui en weigert een mineralendeal te tekenen in het Witte Huis.

-Zaterdag/zondag: Zelensky rent naar Londen om geld te bedelen bij Europa, ze geven hem een minuscuul bedrag en zeggen hem om Trump om vergiffenis te smeken.

-Maandag: Trump zegt dat als Zelensky niet klaar is voor vrede, hij "niet lang meer zal blijven". Uren later stopt Trump met alle wapenverkopen, hulp, financiering, voorraden, enz., totdat Zelensky zich committeert aan een staakt-het-vuren en vredesakkoord.

-Vandaag: Zelensky is klaar om zich te committeren aan een vredesakkoord, als eerste vanmorgen.

U hebt zojuist de kunst van de deal in realtime zien gebeuren.

Trump heeft alle kaarten in handen en dwong Zelensky om zich over te geven. Zelensky probeerde spelletjes te spelen en deze oorlog gaande te houden, dus Trump liet de hamer op hem vallen. Trump zei in feite tegen Zelensky: ‘Of je werkt met mij samen om deze oorlog te stoppen, of we laten Poetin je vermoorden’.

Je kijkt naar een meester aan het werk.

Dorothé
 

Mike Benz met een geweldige samenvatting van de Amerikaanse biolabs in Oekraïne!

Als je me volgt, zal veel hiervan bekend in de oren klinken.

USAID financierde de ontwikkeling van biowapens in Oekraïne.

Uiteindelijk zal de wereld deze brug moeten oversteken. Het komt eraan.

Dorothé
 

Vanavond wordt geweldig.

Trump gaat voor al zijn Deep State-vijanden in het Congres staan en ze in hun gezicht wrijven dat hij hun USAID en Oekraïense witwaspraktijken gaat sluiten.

De gravy train loopt ten einde!

Dorothé
 

🔥HOLY SHIT🔥

Als Trump het heeft over de illegale grensovergangen, wijst hij, terwijl hij "mensenhandelaren" zegt, naar alle Dems die rechts van hem staan...

Trump heeft zojuist alle Dems in hun gezicht mensenhandelaren genoemd...

KIJK!

Dorothé
 

Mijn grootste conclusie uit Trumps toespraak is dat de Democraten compleet kapot zijn.

De optiek had niet slechter kunnen zijn.

De Democraten zijn gedegradeerd tot het vasthouden van borden in de hoek en het pruilen, terwijl Trump de rotzooi opruimt die ZE hebben veroorzaakt.

Ze weigerden zelfs te klappen voor de Amerikaanse burgers die Trump eerde. Ze konden niet opstaan en klappen voor staalarbeiders, boeren, de moeders van vermoorde kinderen of de jongeman met hersentumoren, etc., maar ze waren wel bereid te klappen voor het sturen van honderden miljarden dollars naar Oekraïne…

Ze lieten zien dat ze bereid zijn om politiek boven het Amerikaanse volk te stellen. Dat is duidelijk met hun beleid, maar vanavond zagen we het in real time gebeuren.

Het hielp de Democraten ook niet dat Trump ze allemaal recht in hun gezicht mensenhandelaren noemde voor de hele natie, wat WILD is. Ik ben benieuwd of de MSM dit aanpakt of negeert, we zullen zien.

Trump en de Republikeinen lijken competent, gezond, doelgericht, professioneel en pro-Amerikaans, terwijl de Dems incompetent, irrationeel, doelloos, humeurig en anti-Amerikaans zijn.

Vanavond hebben de Dems aan de hele wereld bewezen dat ze een onserieuze groep mensen zijn die niet geschikt zijn om te regeren. We kunnen ze nooit meer de macht laten hebben.

Dorothé
 

1741193308994.png
Trump blijft Zelensky onder druk zetten!

CIA-directeur Radcliffe bevestigt dat de Trump-regering de inlichtingenuitwisseling met Oekraïne heeft stopgezet!

Radcliffe geeft zelfs toe dat dit is om Zelensky onder vuur te nemen en hem te dwingen mee te werken aan Trumps wens voor vrede.

Trump speelt geen spelletje.

Dorothé
 

Ik ben verbaasd hoeveel mensen zich er totaal niet van bewust waren dat de CIA openlijk inlichtingen deelde met Oekraïne.

De meeste mensen in het land hebben geen idee dat Oekraïne een proxy is van de VS.

Ze gebruiken ons geld, wapens, uitrusting, training, inlichtingen, etc. Het enige dat het Oekraïense leger Oekraïens maakt, is dat ze Oekraïense lichamen gebruiken in plaats van Amerikaanse. Dat is alles. Al het andere in het Oekraïense leger is een product van de VS/NAVO.

Het Oekraïense leger is een leger dat de VS/NAVO hebben gebouwd om indirect tegen Rusland te vechten. Ze zijn een pion op een schaakbord en de VS/NAVO zien ze als overbodig.

Daarom escaleerde Poetin in 2014 toen de VS een regimewisseling in Oekraïne doorvoerde. Hij wist wat de VS van plan was. Hij wist dat de VS van plan waren om een leger op zijn grens te bouwen. Een leger dat is ontworpen om tegen Rusland te vechten.

Hij had gelijk.

Terugblik naar 2016, toen corrupte Amerikaanse politici, Graham, Klobuchar en McCain, in Oekraïne waren en de Oekraïense soldaten vertelden dat de VS hen alles zou geven wat ze nodig hadden om in het offensief te gaan en Rusland te bevechten.

De meeste mensen over de hele wereld hebben geen idee dat de VS deze oorlog is begonnen.

Dorothé
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.568
Berichten
565.285
Leden
8.673
Nieuwste lid
Hardloopgym
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan