QAnon

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Tibo
  • Startdatum Startdatum
De Deep State slaat terug:

https://tpo.nl/2019/06/13/aangevallen-noorse-olietanker-staat-in-brand/

https://www.geenstijl.nl/5148121/in-de-olie/



Ze proberen een conflict met Iran uit te lokken!

Mike
 
https://tpo.nl/2019/06/13/vladimir-poetin-verhoudingen-met-vs-steeds-slechter/

Ik geloof er niets van. Doet denken aan alle negatieve media omtrent N. Korea. Achter de schermen liggen de zaken heel anders. Enjoy the show!

Mike
 
Wat een suffe filmpjes!

Ik ben meteen al bij het eerste na 8 minuten afgehaakt. Niet afgekeken omdat het idd doodsaai is. Maar voor anderen wellicht interessant.
 
Dat is dus ex-forumlid qanon-europe, die ik heb ontmaskerd als een 'cuck', een zwakke beta'man'. Luister naar die stem. Low energy and low testosterone!

Mike
 
Waarom is hij weggegaan? Heb indenk ik niet mee gekregen. Maar je hebt wel gelijk! Ik kan er niet naar luisteren in elk geval omdat ie mijn aandacht niet vast weet te houden. Heel saai. Wanneer er wat meer pit in zit dan zou ik het wellicht op kunnen brengen om verder te luisteren.
 
Voormalig forumlid Gabrielle kreeg het op haar heupen vanwege mijn realistische vrouwonvriendelijke commentaren en zoals het een echte vrouw betaamt ging ze de discussie niet aan, noch wenste zij persoonlijke verantwoordeljkheid te nemen. In plaats daarvan vertoonde zij de gebruikelijke oestrogene reactie: slachtofferschap en een verzoek om volledig geschrapt te worden als forumlid.

Dat slachtofferschap was een beroep op zwakke mannen om haar te 'redden' en, verdomd als het niet waar was, Cozzy en qanon-europe, waren er als de kippen bij om de 'white knight' uit te hangen. Toen Gabrielle vertrok, vertrokken zij ook, uit solidariteit. Ongetwijfeld hebben ze het met z'n allen gezellig op hun Discord-groep en zullen ze zich nog regelmatig beklagen over mijn 'macho' gedrag. In goed Nederlands: fuck 'em.

Mike
 
Oh, dat verhaal ja. Dat heb ik wel mee gekregen over Gabrielle.
Het begint weer te dagen. Wellicht dat dat korte termijn geheugen me toch ergens in de steek laat. Maar had niet helemaal meegekregen dat Cozzy en qanon-europe ook beiden zijn vertrokken. Die 3 laten zich wel erg kennen idd. Hebben ze nu een gezellig trio met ze 3en vermoed ik zo en kunnen ze lekker met elkaar klagen en huilie huilie doen.
 
Ongeacht dat hij een betaman is en een women pleaser, waardeer ik het wel dat hij veel moeite doet om het publiek wakker te maken. De site is goed overzichtelijk voor mensen die de red pill nog niet geslikt hebben.

Joost
 
Ergens ben ik het met je eens Joost.
Ik heb mezelf niet aangemeld op die site en ook de filmpjes niet gekeken omdat ik er teveel eh en uhhh etc in hoor. Heel irritant. Ik ben van mening dat als de dit goed willen doen ze dan ook het feminisme ter sprake moeten brengen. En dan ontkom je er dus niet aan om je vrouwonvriendelijk uit te spreken. Of ze dit aan de kaak stellen weet ik dus niet omdat zoals gezegd ik me niet aangemeld heb en de filmpjes me niet zo kunnen boeien. Het initiatief is er, maar tot hoe ver gaat die red pill?
 
De filmpjes heb niet bekeken, was wel nieuwsgierig na jullie commentaar, dus heb even naar de stem geluisterd?.

De site is ook toegangelijk zonder aanmelding. Maar niet boeiend verder voor mij

Joost
 
Vandaag is de nieuwe editie van De Andere Krant geleverd. Deze keer met het onderwerp 911.

Wat schetste mijn verbazing toen ik het stuk van Coen Vermeeren las, dat hij erop wees dat Donald Trump en het Q-fenomeen zaken zijn om in de gaten te houden.

Ben benieuwd of en wanneer een editie uitkomt welke geheel hier aan gewijd gaat worden.

Tim
 
https://tpo.nl/2019/06/13/verenigde-staten-iran-zit-achter-aanslagen-op-olietankers/



Zoals Dave zegt in zijn nieuwe geopolitieke update: Pompeo en Bolton doen wat ze altijd doen - war mongering - en dit houdt de media bezig. Dave denkt dat er achter de schermen al een deal met Iran is of wordt beklonken.

Uiteraard trappen de Domme Dwaze Sukkels er weer met beide benen in:

https://www.dagelijksestandaard.nl/2019/06/er-gloeiend-bij-terreurayatollahs-iran-zaten-achter-schip-aanslagen-in-golf-van-oman/

Mike
 
Sean Hannity over Trumps recente uitspraak dat hij bereid zou zijn te luisteren naar info over oppositiekandidaten afkomstig van buitenlandse mogendheden - 'een perfecte valstrik':



Mike
 
NeonRevolt is helemaal klaar met de PAYtriots Inthematrixxx en ShadyGrooove vanwege hun connectie met Ramtha:

https://www.neonrevolt.com/2019/06/13/rejectramtha-and-all-traitors-associated-inthematrixxx-and-shadygrooove-qanon-greatawakening-neonrevolt/

Mike
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.559
Berichten
559.502
Leden
8.669
Nieuwste lid
Joopdepiep
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan