Godsgeschenk
Well-known member
Elon zegt dat DOGE bureaucraten zal onderzoeken die op de een of andere manier een groot vermogen hebben vergaard met salarissen van ambtenaren!
Het plan is onthuld en nu worden Deep State-bureaucraten opgejaagd.
Dit past bij het thema dat Trump/Elon beginnen met de meer verteerbare misdaden en zich opwerken naar de gruwelijkere daden, zodra een basisniveau van criminaliteit door het publiek wordt geaccepteerd.
Het zal veel gemakkelijker zijn om de normies ervan te overtuigen dat onze politici/bureaucraten betrokken waren bij misdaden tegen de menselijkheid, nadat we eerst hebben bewezen dat ze betrokken zijn bij een uiterst geavanceerde kleptocratie. Als ze bereid zijn om zichzelf te verrijken met onze belastingdollars, is het aannemelijker om te suggereren dat ze bereid zijn om andere misdaden te plegen.
Trump/Elon weten al hoe diep het konijnenhol gaat, het is alleen een kwestie van hoe we dit nieuws effectief aan het publiek kunnen overbrengen, zodat ze het begrijpen en niet hun verstand verliezen en hun toevlucht nemen tot chaos/geweld.
Dorothé