Ongeacht wat je van Trump vindt, als hij deze oorlog kan stoppen en WO3 kan voorkomen, zal hij de geschiedenis ingaan als een van de grootste leiders in de menselijke geschiedenis.
Het zal ook bewijzen dat Biden en de Dems deze oorlog niet alleen hadden kunnen stoppen, maar er ook op veel manieren verantwoordelijk voor zijn.
Als Trump WO3 succesvol voorkomt, betekent dat dat de Dems, Neocons, MSM, etc. de afgelopen 8+ jaar al hun middelen hebben besteed aan het aanvallen en dwarsbomen van de man die uiteindelijk de wereld redt. Ze hebben de media bewapend, het rechtssysteem bewapend, verkiezingen vervalst, moordpogingen gedaan, oorlogen begonnen, etc., allemaal om de man te stoppen die uiteindelijk WO3 voorkomt.
Als Trump succesvol is, zal hij massaal publieke goedkeuring krijgen en zal hij bijna onbeperkte politieke munitie bezitten. Ondertussen zullen de Dems/Neocons/MSM permanent in diskrediet worden gebracht en bewezen het probleem te zijn, niet de oplossing.
Trump zal het volk hebben gewonnen en zal de steun en uitstraling hebben die nodig zijn om de verantwoordelijken ter verantwoording te roepen, en hij is niet verlegen om te zeggen dat "DE MENSEN DIE DIT HEBBEN GEDAAN IN DE GEVANGENIS MOETEN ZITTEN".
Nadat Trump de Derde Wereldoorlog heeft voorkomen, zal hij in feite een politieke blanco cheque hebben.
Dorothé