Coronavirus

Dat is RUGGEMERGONTSTEKING, een SYSTEMATISCHE aandoening van het ZENUWSTELSEL waarvoor GEEN BEHANDELING is! En AstraZeneca is NIET AANSPRAKELIJK voor de schade!

En waar is nu het commentaar van Hugo de Jonge of Mark Rutte? Iemand hen al gehoord hierover? Vast niet.
Die zullen straks alles doen om dit te bagetaliseren. Dan kunnen de bevolking beter naar Trump luisteren die Corona terecht bagetaliseert!

 
Vrouwen zijn bereid hun eigen gezondheid op het spel te zetten om toch maar vooral sociaal niet buiten de boot te vallen. Vrouwen zijn zulke collectivisten dat de ergste straf die hen kan overkomen sociale uitsluiting is. Daarom ook zijn het geboren marxisten en daarom was kaalschering van 'moffenmeiden' (publieke vernedering) ook zo effectief.

Mike
 
Dat Fauci het nu op neemt voor Trump. Wat moeten we hiervan denken? Dat is toch een  vreemde omslag ineens. Heeft Fauci in de gaten dat er dingen niet kloppen en kiest partij voor de goede kant?
 
Dat Fauci het nu op neemt voor Trump. Wat moeten we hiervan denken? Dat is toch een  vreemde omslag ineens. Heeft Fauci in de gaten dat er dingen niet kloppen en kiest partij voor de goede kant?
Fauci is allang gearresteerd, hij heeft niets meer te vertellen en moet doen wat hem wordt opgedragen.

Mike
 
London Real Brian Plandamic 2 Indoctrination
https://www.bitchute.com/video/qi07jOJAD1pb/
Voor wie nog twijfelt.


Downloaden voor het onder censuur valt
https://jdownloader.org/download/index

 
London Real Plandamic 2 Indoctrination

Voor wie nog twijfelt.
https://www.bitchute.com/video/qi07jOJAD1pb/

Downloaden kan met Jdownloader is gratis.
 
From door to door, kan straks ook bij ons gebeuren als die spoedwet er zou komen

https://www.instagram.com/tv/CE91P5rArBn/?igshid=dipv0k4vw8rw
 
https://www.tubantia.nl/enschede/gewetensnood-bij-enschedese-arts-over-coronavaccin-ik-zal-voor-mijn-kinderen-vechten-en-voor-mijn-patienten~a1676607/
 
Heftig als blijkt dat dit door het mondkapje is veroorzaakt!

https://commonsensetv.nl/kind-bezwijkt-in-schoolbus-na-dagelijks-gedwongen-mondkapje/
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.563
Berichten
562.422
Leden
8.670
Nieuwste lid
bluepillexpress
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan