Coronavirus

https://www.dlmplus.nl/2020/09/08/the-big-corona-picture-er-staat-ze-een-totale-controle-van-de-wereld-voor-ogen/
 
Ik was opzoek naar oude nieuwsberichten over epidemieën van de laatste jaren; er was laatst een post van iemand hier op het forum van het AD over de epidemie van 2018 (of 2016?) waar doktoren ook aan de bel trokken vanwege longschade. Ik ben nog steeds opzoek naar dergelijke artikelen en zal verder zoeken, maar kwam tijdens het zoeken deze interessante uitspraken van Ab tegen.
Gevaar van pandemie
De beroemdste spreker op de bijeenkomst was viroloog Ab Osterhaus, bekend als directeur van het Influenza Centrum en tegenwoordig werkzaam in het Duitse Hannover. Hij blijft hameren op de serieuze gevaren van een wereldwijde pandemie, vergelijkbaar met de Spaanse griep uit 1918. ,,De Mexicaanse griep in 2006 leek misschien mee te vallen met wereldwijd 0,6 miljoen doden. Maar het hoeft maar twee keer zo erg te zijn en het complete zorgsysteem loopt vast’’, waarschuwde Osterhaus.

Hij liet zien hoe er elk jaar weer virussen overspringen van vogels op andere dieren en mensen, meestal beginnend in Azië, en hoe die na een aantal mutaties zomaar besmettelijk kunnen worden. ,,Er gaan in Azië elk jaar weer veel mensen dood nadat virussen overspringen op marktplaatsen’’, vervolgde Osterhaus. ,,In China zijn nu miljoenen kippen gevaccineerd en dat is niet voor niets. We zijn in Europa niet goed voorbereid. Het is een soort taboe.’’
https://www.dvhn.nl/groningen/Griep-dokters-alert-op-ontstaan-van-schimmelinfectie-in-longen-24172833.html

Ik wil hier verder niks mee insinueren, want waarschijnlijk zal hij dit gedurende de laatste jaren vaker gezegd hebben, maar goed een tijdlijn van Ab, zijn inzichten, connecties en financiële belangen zou wel interessant zijn.

 
https://www.xandernieuws.net/algemeen/ierland-voert-als-eerste-land-digitaal-covid-19-paspoort-met-verplichte-corona-test-in/
 
Het laat zich niet moeilijk raden waarom deze sensor van groot belang kan worden geacht voor de (zogenaamde) bestrijding van Covid-19. Iedereen die deze – niet meer te verwijderen – biosensor in zijn lichaam laat spuiten, zal bij de minste of geringste infectie door de overheid in quarantaine worden geplaatst, en aan andere dwingende maatregelen kunnen worden onderworpen, zelfs als de persoon in kwestie totaal niet ziek is, noch enige verschijnselen van vertoond. Biosensor monitort alle lichaamsfuncties en stuurt deze door via 5G.

http://stralingsleed.nl/blog/schokkend-implanteerbare-5g-nanotech-biosensor-al-vanaf-2021-in-covid-19-vaccins/#
 
We wisten het al maar nu pakt de MSM het zowaar ook op:
https://www.ninefornews.nl/grote-fout-ontdekt-in-coronatest-steeds-meer-mensen-worden-wakker/?__cf_chl_jschl_tk__=c3da6b3c78e7dfbac0e1c073a8e1464b4de3d312-1599591892-0-AVpDpI7r6_goqs-DaCAZdK7rlyk5kkn9xg6b8Xgp4r1l9OVOwhdilBVMk8JnyWCYNVBkd5uCrtMum58w5A6ytdb4CNPSYiLloK3UYlx1YW18Zuf8LirA-0j7_2MnX_6CsxvOilJraS3dePNJqo522J9CPwuzdwNhDqtBzH2neV2VQlYaQ93JShENZTPlyCNtXkuqkK8lBvO1mdEWHJy0gW8cTiPT-Yk-SYUJIjdLNXfpAgk8fuJO7BNOo52xQD9n4Z84PeI_V9IiJuuf_o8piEvZc__zZJPynEbFDJSx_gxjzHOzWIndq01txSaF1L4_pIvoDsHCRjjwDWg2Vir2Ol_MV8T4Es0qMyIr2jPzGBdM
 
Zo zo, voorpagina nieuws op nu.nl.
Zijn we verbaasd??



https://www.nu.nl/coronavirus/6076198/astrazeneca-pauzeert-onderzoek-naar-coronavaccin-wegens-mogelijke-bijwerking.html
 
De financiële crisis Europa / Amerika wordt besproken , interessant ook de voorwaarde n voor leningen door landen  zijn assielzoekers binnenhalen ..dit wist ik niet , vreselijk dit maakt mij echt boos , gr Assie ,Ps uitzending is de moeite waard !
 
Fauci neemt het op voor Trump!

https://www.breitbart.com/health/2020/09/09/anthony-fauci-woodward-trump-coronavirus/

Mike
 

Forum statistieken

Onderwerpen
4.563
Berichten
562.421
Leden
8.670
Nieuwste lid
bluepillexpress
Word vaste donateur van dit forum
Terug
Bovenaan